Witaj w systemie db easyNET1
Witaj w systemie db easyNET. Zapoznaj się z system transakcyjnym db easyNET, dzięki któremu możesz kontrolować swoje finanse lepiej niż kiedykolwiek na dowolnym urządzeniu typu smartfon, tablet czy laptop.
Zobacz kluczowe funkcjonalności
Poznaj możliwości systemu
System zapewnia m.in. bezpieczny dostęp do konta przez Internet 24h na dobę. Umożliwia pobieranie bezpłatnych wyciągów elektronicznych z rachunków i kart kredytowych oraz realizację przelewów za pośrednictwem Internetu.
Zobacz kluczowe funkcjonalności
Dodatkowe korzyści
System dodatkowo umożliwia m.in. założenie lokaty internetowej z atrakcyjnym oprocentowaniem, szybkie doładowanie telefonu komórkowego, szybką i prostą aktywację kart płatniczych wraz z nadaniem/zmianą PIN-u. System umożliwia dostęp do funduszy inwestycyjnych oraz dokonywanie wybranych transakcji.
Zobacz kluczowe funkcjonalności

Kluczowe funkcjonalności

Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami systemu db easyNET
Logowanie
Mój pulpit
Przelew krajowy
Fundusze inwestycyjne

Pytania i odpowiedzi

Oto najważniejsze zagadnienia dotyczące systemu db easyNET, jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytania napisz do nas
zobacz wszystkie (15)

1. „Usługa bankowości elektronicznej” w rozumieniu rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017 r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym (dalej „Wykaz Usług Reprezentatywnych”)

2. „Powiadamianie SMS” w rozumieniu Wykazu Usług Reprezentatywnych

3. „Usługa bankowości telefonicznej” w rozumieniu Wykazu Usług Reprezentatywnych